DE EN PL

O nas

office_1 office_2 office_3

PIDI jest firmą tworzącą aplikacje internetowe. To krótkie zdanie, mimo, że prawdziwe, nie oddaje w pełni naszego stosunku do wykonywanej pracy. W Internecie widzimy narzędzie, dzięki któremu firmy w każdej skali mogą znacząco poprawiać swoje działanie. Podstawowym naszym celem, jest wspomagać pracę firm poprzez rozwiązania informatyczne, kreować nowe produkty, tworzyć usługi, dzięki którym życie stanie się łatwiejsze. Nasze ambicje sięgają daleko poza wsparcie IT – dla naszych klientów staramy się być partnerem, który nie tylko dobrze wykona zlecone zadanie, ale zaangażuje się aktywnie w rozwiązanie problemu, jaki napotyka zleceniodawca, także w obszarze procesów biznesowych. Dzięki temu budujemy długotrwałe relacje, oparte na wzajemnych korzyściach. Nasze podejście projektowe zakłada prymat wartości biznesowych nad technologią. Mimo, że jesteśmy inżynierami, staramy się, aby nasza fascynacja nowymi technologiami nie przesłaniała nam zdrowego rozsądku i zrozumienia biznesowych wartości naszych klientów. Bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby i możliwości, aby zaproponować możliwie optymalną drogę rozwoju Twoich pomysłów. Słuchamy i doradzamy. Rozumiemy, że Twój biznes jest elastyczny i potrzeby, zmieniają się czasami nawet w trakcie projektu. Dlatego jesteśmy otwarci i zwinnie modyfikujemy plany tak, żeby przede wszystkim osiągnąć cel: sukces Twojego biznesu.

biznes

Wartość nadrzędnaBiznes klienta

Każda firma to złożony organizm, w którym zachodzi wiele procesów. Od efektywności jej pracy zależy, czy przyniesie zysk. Przyglądając się firmom naszych klientów zawsze staramy się dostrzec te procesy, które można zautomatyzować lub ulepszyć. Staramy się także dostrzec  szanse biznesowe, które mogą zostać wykorzystane poprzez dobrze zaprojektowane i stworzone rozwiązanie informatyczne, w połączeniu z już istniejącym potencjałem biznesowym naszych klientów. Samo wykonanie aplikacji, to dla nas jedynie połowa sukcesu. Prawdziwą satysfakcję przynosi nam fakt, że stworzone przez nas rozwiązania przynoszą realne zyski i zwiększają konkurencyjność firm naszych klientów.

rozwiazania

szerokie spojrzenieRozwiązania

Każdy projekt jest tworzony, aby zrealizować pewną potrzebę, dlatego rodzajów projektów może być tyle, ile tylko możesz wymyślić potrzeb. Stąd nie zamykamy się w sztywnych ramach: sklep, aplikacja, strona. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania kompleksowe. Czasami do rozwiązania Twojego problemu wystarczy prosta strona i aplikacja na Facebooka, a czasami potrzebujesz sklepu zintegrowanego z systemami kuriera, księgowej i magazynu. Twoje potrzeby mogą być na tyle specyficzne, że gotowe rozwiązania Ci nie wystarczą, lub wystarczają nie w pełni. To nie kłopot – dostosujemy oprogramowanie, rozszerzymy funkcjonalność lub napiszemy dla Ciebie nową aplikację. Wszystko po to, żeby znaleźć dla Twojego problemu informatyczne rozwiązanie.

komunikacja

otwartość i metodykaKomunikacja

Rozpoczynając każdy projekt jesteśmy pełni wiary i energii. Mamy w głowach gotowy plan i nic nie może stanąć nam na drodze. Jednak brnąc dalej zawsze pojawiają się nieprzewidziane okoliczności. Zmieniłeś hurtownie na inną i musimy się z nią zintegrować? Wpadła Ci do głowy nowa krytyczna funkcjonalność, o której zapomniałeś? Możesz zyskać, jeśli uruchomisz aplikację wcześniej, nawet z mniejszą ilością funkcji? Nie ma sprawy. Stosujemy podejście zwinne do naszych projektów. Na początku ustalamy z Tobą listę funkcjonalności, które chcemy osiągnąć i planujemy początkowy etap – sprint, który zwykle trwa tydzień lub dwa. Pozostałe etapy ustalamy na bieżąco, masz więc jeszcze czas, żeby coś przestawić czy zmienić. Po prostu nam powiedz – dobra komunikacja to podstawa sukcesu projektu. My także kontaktujemy się zawsze kiedy tylko potrzeba nam dodatkowych informacji lub Twoich decyzji, to pozwala nam przejść przez proces projektowania i realizacji płynnie, bez brnięcia w ślepe zaułki.

Oni nam zaufaliKlienci PIDI

  • Szkoła Tańca Gutovskyi
  • Bez Paniki
  • Megiw sp. z o.o.
  • MiCOMP sp. z o. o.
  • ABRA
  • E-COP sp. z o. o.
  • STRIKE
  • Martifer
  • Steve