DE EN PL
djt

D.J. Tuning

D.J. Tuning dj-tuning.pl

Firma D.J. Tuning ze Szczecina jest jednym z najstarszych i największych w Polsce producentów elementów tuningowych z tworzyw poliestrowych. Do PIDI trafiła w 2009 roku z zamiarem odświeżenia swojej strony internetowej, z której nie byli zadowoleni. Klientowi zależało na efektach wizualnych, animacjach i atrakcyjnej prezentacji treści. Ze względu na postawione wymagania zdecydowaliśmy się wykonać witrynę w technologii Flash.

Zaprojektowaliśmy unikalną szatę graficzną, architekturę treści, oraz poszczególne przejścia i animacje. Staraliśmy się, aby zastosowana technologia uatrakcyjniła stronę, a do tego nie psuła jej użyteczności. Udało nam się uniknąć kilku podstawowych problemów: mimo, że jest to strona Flashowa posiada ona pełną administrację treści na stronie (tekstów, galerii, produktów). Ponadto każdy element strony posiada unikalny adres, dlatego możliwe jest przesłanie np. linku prowadzącego bezpośrednio do galerii. Zastosowanie Flasha nie sprawiło również, że właściciele strony stracili możliwość mierzenia podstawowych wskaźników – przeciwnie, udało się podłączyć Google Analitycs, przez co klient uzyskał dostęp do kompletu informacji. Poza stroną wizerunkową powstał również katalog produktów, dostępnych dla współpracujących z D.J. Tuning partnerów biznesowych.

Współpraca z klientem trwała kilka lat i zaowocowała kilkoma mniejszymi realizacjami, takimi jak szablony Allegro, aplikacja wspomagająca hosting zdjęć na aukcjach oraz aplikacją do wysyłki mailingów.

WykorzystaneTechnologie

ActionScript3CSSFlashHTMLMySQLPHP

Nasi klienci

  • Kolorowe Emocje
  • KCSP SA
  • E-COP sp. z o. o.
  • Leopard Automobile
  • PSW Capital SA
  • EASY Stationery