DE EN PL
easy featured

EASY stationery to druga marka firmy Spokey – popularnego w Polsce i Europie producenta sprzętu sportowego. Kolejny rynek na który weszła firma to rynek artykułów biurowo-szkolnych.

Firma zgłosiła się do nas z prośbą o odświeżenie wizualne i unowocześnienie strony poświęconej marce EASY, która miała dwie zasadnicze funkcje: prezentacja firmy, jej oferty oraz obsługa klienta biznesowego. Nowy wizerunek miał zapaść w pamięci klienta detalicznego i zachęcić do współpracy klientów biznesowych. W grę nie wchodziło zaprojektowanie nowego systemu – musieliśmy zbadać wdrożone, autorskie rozwiązanie. Jak się okazało, silnik strony EASY to starsza, zmodyfikowana wersja silnika Spokey. Postanowiliśmy odpowiednio zmodyfikować nowszy silnik tak, aby mógł działać dla EASY.

Po ustaleniu zmian funkcjonalnych zajęliśmy się nowym projektem układu treści, który miał być bardziej użyteczny. Następnym krokiem była nowa szata graficzna – silnie dyskutowana z działem marketingowym i zarządem firmy. Ostatecznie zmieniliśmy całą warstwę widoku, dzięki czemu strona stała się bardziej dostępna, użyteczna i estetyczna. Wdrożenie nie zachwiało pracy firmy, nie były potrzebne dodatkowe szkolenia. Dzięki zastosowaniu bardziej rozwijanego do tej pory silnika strony Spokey, w łatwy sposób można teraz uaktualniać silniki obu stron w przypadku wprowadzenia modyfikacji w jednym z nich.

Współpraca z EASY i firmą Spokey nie zakończyła się na tym projekcie. Stale konsultujemy, ulepszamy oraz wdrażamy nowe rozwiązania. Zdobyte przez nas zaufanie zaowocowało współpracą przy rozwiązaniach dla głównej marki firmy, ale o tym piszemy osobno.

Opinia klientaReferencja

Karp2

W imieniu firmy Spokey, miło mi jest wyrazić pozytywną opinię dotyczącą współpracy z zespołem projektowym PIDI. (…) Największe atuty PIDI, to duża wiedza merytoryczna i graficzna, która przejawiała się na każdym etapie naszej współpracy. (…) Niezależnie od pojawiających się przeszkód w realizacji, programiści i graficy wykazywali się zawsze kreatywnością i fachowym podejściem do problemu.

Alicja Karp Specjalista ds. Marketingu
SPOKEY sp. z.o.o
zobacz referencję »

WykorzystaneTechnologie

CSSHTMLPHP

Nasi klienci

  • AGNES
  • Memobase Ltd.
  • Berkner
  • EASY Stationery
  • SPOKEY sp. z.o.o
  • FACE