DE EN PL
Untitled-1

Spokey

SPOKEY sp. z.o.o spokey.pl

Spokey to producent popularnego w Polsce i w Europie sprzętu sportowego. Współpracowaliśmy razem już od około roku, uczestnicząc i poznając przez ten czas procesy i charakter firmy. Do tej pory obsługiwaliśmy głównie drugą markę firmy – EASY stationery. Teraz nadszedł czas na odświeżenie wizerunku flagowej marki Spokey. Firma chciała lepiej oddać swoją nowoczesność i wysoką jakość produktów. Dotychczasowa strona wprowadzała odwiedzających w dezorientację, nie była dostępna i prezentowała się bardzo ociężale. Grupę odbiorców podzieliliśmy na klientów detalicznych i klientów biznesowych. Podobnie zostały podzielone treści i funkcjonalności. Dla klienta detalicznego zaprojektowaliśmy zupełnie nową stronę, która bazuje na WordPress-ie. Dzięki temu dział marketingu w bardzo sprawny sposób może aktualizować dane, zachęcać klienta i budować jego więź z marką Spokey.

Nowy wygląd wywiera bardziej trafne skojarzenia z marką i uprzyjemnia przeglądanie treści. O wiele lżejszy odbiór strony nie odstrasza, a zachęca do wgłębiania się w jej treści, poznawania firmy i jej oferty. Część dla klienta biznesowego zupełnie oddzieliliśmy – wg założeń klienta, system związany z obsługą tych klientów działa na tym samym silniku co wcześniej. My zajęliśmy się nową szatą graficzną i zaprojektowaliśmy nowy interfejs. Część dla klientów biznesowych jest dostępna pod innym adresem niż strona główna, a dostęp do niej wymaga autoryzacji, dzięki czemu klienci detaliczni nie są zasypywani stertą niepotrzebnych dla nich, a często też niezrozumiałych informacji.

Postępowość Spokey i nasza dotychczasowa owocna współpraca skutkują regularnymi, mniejszymi projektami, które wspierają sprzedaż oraz optymalizują pracę w Spokey. Dobrym przykładem jest system interaktywnych gazetek multimedialnych oraz system wsparcia ofertowania. Efektem naszych działań jest zmiana postrzegania Spokey, lepsza komunikacja z klientami i wzrost zainteresowania marką.

Opinia klientaReferencja

Karp2

W imieniu firmy Spokey, miło mi jest wyrazić pozytywną opinię dotyczącą współpracy z zespołem projektowym PIDI. (…) Największe atuty PIDI, to duża wiedza merytoryczna i graficzna, która przejawiała się na każdym etapie naszej współpracy. (…) Niezależnie od pojawiających się przeszkód w realizacji, programiści i graficy wykazywali się zawsze kreatywnością i fachowym podejściem do problemu.

Alicja Karp Specjalista ds. Marketingu
SPOKEY sp. z.o.o
zobacz referencję »

WykorzystaneTechnologie

CSSHTMLjQueryMySQLPHPWordPress

Nasi klienci

  • Future Processing sp. z o.o.
  • KCSP SA
  • LA Design Studio
  • D.J. Tuning
  • ABRA
  • Memobase Ltd.