DE EN PL
steve-ikona

Steve’s Auto Restorations

Steve realsteel.com

Steve Frisbie to znamienita postać w świecie twórców hot-rodów i custom-carów w USA. Ciężko opisać w kilku słowach cały dorobek twórczy i ilość samochodów, które opuściły jego wyjątkowy warsztat w Portland (w stanie Oregon). Aż chciałoby się powiedzieć, że trzeba odwiedzić jego stronę internetową! I taki był właśnie cel naszej współpracy: stworzyć stronę oraz sklep internetowy.

SAR realizuje sporą ilość projektów i na swojej starej, bardzo old-schoolowej stronie internetowej zamieszczał dużą ilość zdjęć z bieżących prac. Jednak nawigacja po tysiącach zdjęć, czy nawet odnalezienie ich było nie lada wyzwaniem. SAR co rocznie pokazuje swoje projekty na kilkunastu dużych wystawach na terenie USA, posiada poza usługami tworzenia wyjątkowych maszyn także szereg części, które do tej pory w internecie były praktycznie nie przystosowane do sprzedaży, liczne nagrody, publikacje w prasie czy projekty. W skrócie – olbrzymi potencjał, szczelnie tłamszony przez bardzo leciwą wizerunkową stronę, w której jedyną dobrą rzeczą były zdjęcia projektów i projekty same w sobie. Czekało nas więc zbudowanie wizerunku SAR w sieci od nowa. Zadanie nad wyraz odpowiedzialne ze względu na spore wyniki odwiedzalności strony poprzez rzesze fanów. To był jeden z tych projektów, w którym każdy widok niósł za sobą nowe wartości, nową koncepcję wyglądu i wymagał indywidualnego podejścia na zasadzie podprojektów.

Oczywiście najistotniejszym widokiem była strona główna – chcieliśmy w niej, w ciekawy wizualnie, sposób zawrzeć możliwość obejrzenia bieżących skrótowych informacji z wielu działów. W tym celu, aż trzy główne narzędzia – sekcja promowanych rzeczy “ON AIR”, niezależny dział aktualności oraz trzy najbliższe show na mapie SAR, a także przejście do niezależnego sklepu internetowego za sprawą trzech losujących się produktów. Przeprojektowany został także dział projektów, teraz tysiące zdjęć znalazły uporządkowaną postać subgalerii z niezależnymi nazwami. Poza aspektami samej realizacji projektu przed zespołem PIDI pojawiło się także wyzwanie obsługi klienta znajdującego się po drugiej stronie kuli ziemskiej. Pomimo to w czasie projektów w stanach zostały pod zdalnym nadzorem PIDI zrealizowane sesje zdjęciowe użyte w produkcji strony, a osoby zajmujące się zarządzaniem serwisem po stronie klienta sprawnie przeszkolone z obsługi, zupełnie nowego dla nich rozwiązania.

Poza stroną główną zrealizowaliśmy dla Steve’a sklep internetowy. Przygotowaliśmy szatę graficzną, która dobrze koresponduje z nową grafiką sklepu. Uruchomiony sklep okazał się sukcesem, generując dodatkowy przychód dla naszego klienta.

Opinia klientaReferencja

zrzut_ekranu

After living with an outdated website (…) I decided to contact PIDI about the possibility of designing a new web site for me. (…) The creativity and graphics were outstanding. (…) I have daily complimentary comments from my site viewers on the whole site in general. (…) I couldn’t be happier with the site and I would recommend anyone to try their site development with PIDI.

Steve Frisbie Owner
Steve's Auto Restorations
zobacz referencję »

WykorzystaneTechnologie

CSSHTMLjQueryMySQLPHPPrestaShopWordPress

Nasi klienci

  • Fight-Clubs sp. z o. o.
  • D.J. Tuning
  • ABRA
  • Northern Ireland Water
  • Szkoła Tańca Gutovskyi
  • EASY Stationery