DE EN PL

Co o nas mówią inni?Referencje

hatossy

Firma „PIDI” (…) realizowała dla spółki Ekologiczne Drogi animację zamieszczoną na naszej stronie. Sprawnie zrealizowana przez firmę prezentacja dostarcza wyczerpujących informacji na temat naszego produktu. (…) W przyszłości zamierzamy korzystać z usług świadczonych przez „PIDI” i polecamy ich wszystkim tym, którzy cenią fachowość, kreatywność i odpowiedzialność w procesie tworzenia produktu.

Roman Hatossy Prezes Zarządu
Ekologiczne Drogi sp. z o.o.
Zobacz referencję

banner_kcspsite

Powierzyliśmy firmie PIDI realizacje wszystkich dzialan zwiazanych z naszymi stronami internetowymi.(…) Zmysl do realizacji potrzeb zleceniodawcy w PIDI jest niezastąpiony. Z najwieksza przyjemnoscia rekomendujemy uslugi PIDI oraz firme jako sprawdzonego i profesjonalnego partnera w biznesie.

Bartłomiej Gawron Prezes zarządu
KCSP SA
Zobacz referencję

(…) Firma PIDI (…) stworzyła na potrzeby naszej firmy nowoczesną platformę internetową. Prace zostały wykonane profesjonalnie, począwszy od przygotowania oferty, realizacji projektu i późniejszej opieki po zakończonej realizacji. (…) PIDI jest godnym zaufania i rzetelnym partnerem biznesowym.

Rafał Szymura Specjalista ds. sprzedaży systemów informatycznych
MiCOMP sp. z o. o.
Zobacz referencję

zrzut_ekranu

After living with an outdated website (…) I decided to contact PIDI about the possibility of designing a new web site for me. (…) The creativity and graphics were outstanding. (…) I have daily complimentary comments from my site viewers on the whole site in general. (…) I couldn’t be happier with the site and I would recommend anyone to try their site development with PIDI.

Steve Frisbie Owner
Steve's Auto Restorations
Zobacz referencję

wilk

Z firmą Pidi współpracujemy praktycznie od samego początku. (…) Pozytywnie zaskakują nas Swoimi pomysłami oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Ogromną zaletą firmy jest elastyczność i umiejętność dostosowania rozwiązania, metod i trybu pracy do klienta. (…) Na pewno będziemy nadal wspólnie działać przy okazji kolejnych projektów, co polecam również innym.

Sebastian Wilk Współwłaściciel
PCStore
Zobacz referencję

Karp2

W imieniu firmy Spokey, miło mi jest wyrazić pozytywną opinię dotyczącą współpracy z zespołem projektowym PIDI. (…) Największe atuty PIDI, to duża wiedza merytoryczna i graficzna, która przejawiała się na każdym etapie naszej współpracy. (…) Niezależnie od pojawiających się przeszkód w realizacji, programiści i graficy wykazywali się zawsze kreatywnością i fachowym podejściem do problemu.

Alicja Karp Specjalista ds. Marketingu
SPOKEY sp. z.o.o
Zobacz referencję